Loading...

HAKKIMIZDA

KARADENİZ İSKELE GURURLA SUNAR

OMK BİR KARADENİZ İSKELE KURULUŞUDUR

Kusursuz yapılara, Kusursuz çözümler

Endüstriyel kalkınma ve ilerleme yolunda her geçen gün yeni adımlar atılmakta olan ülkemizde; endüstriyel inşaat malzemesi ihtiyaçları daha etkin bir hal almaktadır.
1985 yılında Bursa’da kurulan “Karadeniz İskele Kalıp Sistemleri” Türkiye’nin her köşesine hizmet vermektedir. Firmamız iskele, kalıp ve inşaat makinaları sekt.ründe ülke gelişimine önemli katkılarda bulunmuş, kalite, hız ve ekonomik ..zümleri ile sekt.rün bir ışığı olmuştur. Zamanın gelişen teknolojisini yakından takip ederek kendini geliştirmeye devam etmektedir.
Karadeniz İskele “Kaliteli .rün, Kusursuz Hizmet” anlayışından hareketle, üretim – kiralama – satış – projelendirme - lojistik ve servis hizmetleri ile müşterilerine her zaman ..züm ortağı olmayı kendine ilke edinmiştir. En büyük kazancının müşteri memnuniyeti olduğunun bilinciyle hareket eden firmamız uzman kadrosu ve deneyimli teknik ekibiyle siz değerli müşterilerimizin her daim yanında olmuştur.
Hizmet sağladığı inşaat sekt.ründeki çalışma koşullarının zorluğu ve can güvenliği riskinin yüksek olması nedeniyle, insan sağlığına verilmesi gereken değer konusundaki bilinci ve sorumluluğu gereğince Karadeniz İskele, ürünlerinin kalitesinden asla taviz vermemektedir.
Karadeniz İskele Kalıp Sistemleri ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sekt.rüne, ihtiyaçlar doğrultusunda, en güvenli, en pratik ve en donanımlı ürünlerle destek sağlamayı amaç edinmiştir.

Yönetim Kurulu Başkanı
Osman KALAYCI

#
12300 KAT İNİP ÇIKTIK
7200 PROJE TAMAMLADIK
5490 KİŞİ TAŞIDIK
0 SORUN YAŞADIK

NEDEN OMK?

Yapınıza ne lazımsa size onu sunuyoruz.
ÜRETİM

Son teknoloji sistemleri kullanarak, üst düzey işçilik ile tüm ürünleri kendimiz üretiriz.

KİRALAMA

Satın almak istemiyorsanız proje bazlı size destek sağlar, ürünlerin tüm bakım ve servisini üstleniriz.

SATIŞ

Sizin için doğru ihtiyaç analiniz yapar ve en doğru ürünü size en uygun fiyat sunarız.

SERVİS

Müşteri memnuniyeti ise tam bu noktada başlar. Sattığımız ürün için teknik servisimiz ile her zaman arkasındayız.

Yenİlİklerden haberdar olmak İstİyor musunuz?